KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893045
nr 1589 3045
Oidentifierad konstnär. Vattenfall. Monogramsignerad EL, 1888. Olja på duk, 45x34 cm, yttermått inklusive ram: 61x50 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:54:28
900 kr